Kumu dokumentaal         MOFF         HÕFF         tARTuFF 
Animated Dreams Sleepwalkers Just Film Baltic Event
UUDISED
24.01.2008
Filmi "Klass" esseekonkursi võitjad selgunud »

13.12.2007
PÖFF ületas esmakordselt 50 000 vaataja piiri »

10.12.2007
PÖFFi publikuhääletusel osalenutele auhinnad loositud »


BLOG
PÖFFi blogi leiad siit


PÖFFI POSTILJON
Tunne ennast
mugavalt - liitu
PÖFFi meililistiga ja
meie e-postiljon toob
värsked festivaliuudised
otse sinu
postkasti!
» Liitu


PÖFFiõhtud Novellis

11. Tallinna Pimedate Ööde Filmifestival kutsub kõiki filmisõpru novembrikuu kolmel õhtupoolikul kohvikusse Novell (Narva mnt. 7c).
Kõik kolm PÖFFile pühendatud õhtut tutvustavad 15. novembril algava PÖFFi erinevaid teemasid, filmiprogramme ja külalisi. Igal õhtul saab osta PÖFFi ja Michael Nymani kontserdi pileteid, PÖFFi "nänni", kohtuda PÖFFi tegijatega, võita PÖFFile pileteid ning kuulata temaatilist muusikat erinevatelt DJ-delt .

PÖFFIÕHTUD toimuvad:

16. novembril kl 20 – 22
Animafestivali Animated Dreams – eri! Lisaks PÖFFi põhiprogrammile ühendab PÖFF ka mitut alafestivali – tudengifilmide festivali Sleepwalkers`, laste- ja noortefilmide festivali Just Film, Nokia mobiilifilmide festivali MOFF ning esimesel PÖFFIÕHTUL fookuses olevat animafilmide festivali Animated Dreams.
 
23. novembril kl 20 – 22
Monton esitleb – Moefilmide eriprogramm PÖFFil. Moefilmide eriprogrammi on kogutud filmid moemaailma telgitagustest ja maailmakuulsatest.
NB! Sellel õhtul saab kohapealt osta ka Montoni poolt PÖFFile toodetud poppe särke! 

28. novembril kl 20 – 22
Michael Nymani eri! Michael Nyman on maailmakuulus helilooja, keda tuntakse enim filmiheliloojana. Nüüd on Michael Nyman Eesti Kontserdi ja PÖFFi kutsel oma bändiga Eestis ja annab 2 kontserti – 29. novembril Kaarli kirikus ning 30. novembril Vene Teatris (reserveeritud, PÖFFi avamine).

prg. mart kalmo