Kumu dokumentaal         MOFF         HÕFF         tARTuFF 
Animated Dreams Sleepwalkers Just Film Baltic Event
UUDISED
24.01.2008
Filmi "Klass" esseekonkursi võitjad selgunud »

13.12.2007
PÖFF ületas esmakordselt 50 000 vaataja piiri »

10.12.2007
PÖFFi publikuhääletusel osalenutele auhinnad loositud »


BLOG
PÖFFi blogi leiad siit


PÖFFI POSTILJON
Tunne ennast
mugavalt - liitu
PÖFFi meililistiga ja
meie e-postiljon toob
värsked festivaliuudised
otse sinu
postkasti!
» Liitu


Festivali ametlik hotell

Radisson SAS Hotel




Infopunkt Radissonis




Pressikeskus Radisson SAS Hotellis




Pressikonverents auhindade väljakuulutamiseks




Jaanus Kaasik NETPACi žüriist ja auhinnad


PÖFFi lõpetamine

Võidukas kuuik SÜGISBALList


PÖFFi lõputseremoonia

Villu Veski ja Tiit Kalluste




Taamal Tiina Lokk ja Kristo Tohver




Žüriid laval




Justiitsminister Rein Lang kuulutab kultuuriministri nimel välja elutööauhinna laureaadi




Elutööauhind




Heino Pars sai elutöö auhinna teenete eest Eesti nukufilminduses




Heino Pars annab üle Sleepwalkersi Grand Prix' Michal Stajniakile (Poola), võidufilmi PORNO operaatorile




Michal Stajniak




Annika Koppel kuulutab välja filmiajakirjanike lemmiku...




... mille võttis vastu Veiko Õunpuu SÜGISBALLi eest




Rain Tolk võtab Peeter Simmilt vastu Postimehe žürii auhinna filmile SÜGISBALL




Jaapani ajutine asjur Toshiko Shimizu võtab režissööri nimel vastu NETPACi žürii auhinna filmile LEINAV METS, taamal žürii esimees Jaanus Kaasik




FICCi žürii auhinna andis Karin Trauffer SÜGISBALLi eest üle Taavi Eelmaale




Sulev Keedus võtab vastu parima operaator-lavastaja auhinna oma filmi JONATHAN AUSTRAALIAST eest




Scottish Leader Eesti täispikkade filmide konkursi žürii esimees Arko Okk teadustab, et žürii poolt vääris äramärkimist Ilmar Raagi KLASS




Ilmar Raag (KLASS)




Parimaks Eesti filmiks tunnistas žürii Veiko Õunpuu SÜGISBALLI, Scottish Leader Eesti filmi auhinna andis üle Tridensi esindaja Herlend Lukksepp (vasakul)




Võistlusprogrammi EurAasia žürii auhinna parimale näitlejale võtab Tšehhi näitleja Zdenek Sveraki (TÜHJAD PUDELID) nimel vastu Tšehhi saadik Miloš Lexa, auhinna andis üle žürii liige Julietta Sichel (vasakul)




Võistlusprogrammi EurAasia žürii auhinna parimale naisnäitlejale pälvis Maarja Jakobson (SÜGISBALL), auhinna andis üle žürii liige Ilkka Matila (paremal)




Maarja Jakobson (SÜGISBALL)




Võistlusprogrammi EurAasia žürii auhinna parimale režissöörile võtab Aleksander Sokurovi (ALEKSANDRA) nimel žürii liikmelt Jaak Kilmilt vastu Sergei Zemljanuhhin, Eesti filmide konkursi žürii liige




Žürii eriauhinna Veiko Õunpuule SÜGISBALLi eest annab üle žürii liige Franįois da Silva




Võistlusprogrammi EurAasia žürii poolt äramärkimise pälvis Shawkat Amin Korki oma filmi SURMAST SUUREM eest




Shawkat Amin Korki (SURMAST SUUREM)




Publikuauhind - tormilatern - läks filmile 2 PÄEVA PARIISIS (rež. Julie Delpy)




Võistlusprogrammi EurAasia žürii Grand Prix võttis Özer Kiziltani (TAKVA) nimel vastu Türgi suursaadik T.E. Fatma Sule Soysal, tagaplaanil Kristo Tohver ja Tiina Lokk




Norra suursaadik T.E. Stein Veggard Hagen annab festivalitule üle Türgi suursaadik T.E. Fatma Sule Soysalile


Lõpufilm

Filmi NEGATIIVSE MÕTLEMISE KUNST juhatab sisse näitleja Kjersti Holmen


Lõpupidu

Chalice


Lõpupidu

Ska Faktor


Lõpupidu

Ska Faktor














prg. mart kalmo