Kumu dokumentaal         MOFF         HÕFF         tARTuFF 
Animated Dreams Sleepwalkers Just Film Baltic Event
UUDISED
24.01.2008
Filmi "Klass" esseekonkursi võitjad selgunud »

13.12.2007
PÖFF ületas esmakordselt 50 000 vaataja piiri »

10.12.2007
PÖFFi publikuhääletusel osalenutele auhinnad loositud »


BLOG
PÖFFi blogi leiad siit


PÖFFI POSTILJON
Tunne ennast
mugavalt - liitu
PÖFFi meililistiga ja
meie e-postiljon toob
värsked festivaliuudised
otse sinu
postkasti!
» Liitu


Kohtumised filmitegijatega

Allpool märgitud seanssidel on filmitegija(d) ise kohal ning linastuse eel või järel lahkelt valmis vaatajate küsimustele vastama. Tule ja uuri filmi valmimise telgitalguseid tegijailt otse.

24. november
21:00 Kinomaja BOMB IT - Jon Reiss (re˛issöör)

26. november
21:00 Kinomaja BOMB IT - Jon Reiss (re˛issöör)

30. november
20:00 Sõprus DASEPO VALLATUD TÜDRUKUD - Lee Je-Yong (re˛issöör)

1. detsember
15:00 Sõprus PRANTSUSE KEEL ALGAJATELE - Franēois Göske (näitleja)
17:00 Vene Teater ARMASTUSE HAMBAD - Zhuang Yuxin (re˛issöör)
20:00 Sõprus FREESTYLE: VABA RIIM - Kevin Fitzgerald (re˛issöör)

2. detsember
14:30 Vene Teater SÜGISBALL - Veiko Õunpuu (re˛issöör)
15:00 Sõprus KAKS ÜHES - Evgeniy Pugachev (tegevprodutsent)
20:00 Sõprus  ARMASTUSE HAMBAD - Zhuang Yuxin (re˛issöör)
22:00 Kumu auditorium FILMiLEGEND BERNHARD WICKI - Elisabeth Wicki-Endriss (re˛issöör)

3. detsember
17:00 Vene Teater TÜHJAD PUDELID - Jan Svěrįk (re˛issöör)
19:30 Tartu Athena Keskus ARMASTUSE HAMBAD - Zhuang Yuxin (re˛issöör)
20:00 Rahvusraamatukogu ÕUDUS, MIS KÄIB SINUGA KAASAS - Evgenia Tirdatova (produtsent)
22:00 Vene Teater KÜLMUTATUD - Shivajee Chandrabhushan (re˛issöör)
22:00 Sõprus - M - Cho Sung-Woo (helilooja)

4. detsember
15:30 Kosmos II FILMILEGEND BERNHARD WICKI - Elisabeth Wicki-Endriss (re˛issöör)
18:00 Sõprus KÜLMUTATUD - Shivajee Chandrabhushan (re˛issöör)
18:00 Kinomaja DEBORA VAARANDI AEG - Katrin Laur (re˛issöör)
19:30 Vene Teater MU ISA, MU JUMAL - David Volach (re˛issöör)
20:00 Sõprus TÜHJAD PUDELID - Jan Svěrįk (re˛issöör)
20:00 Kinomaja KUHU PÕGENEVAD HINGED - Rainer Sarnet (re˛issöör)

5. detsember
16:00 Sõprus MU ISA, MU JUMAL - David Volach (re˛issöör)
18:00 Sõprus VANA PEER - Mariano Vanhoof (produtsent)
18:00 Kinomaja TERVITUSI NÕUKOGUDE EESTIST! - Kiur Aarma (produtsent)
19:30 Vene Teater ISZKA REIS - Csaba Bollók (re˛issöör)
19:30 Kinomaja NUGA - Marko Raat (re˛issöör)

6. detsember
16:00 Sõprus ISZKA REIS - Csaba Bollók (re˛issöör)
17:00 Vene Teater UUS INIMENE - Julia Högberg (näitleja)
18:00 Kumu auditorium KINDLUSED - Gereon Wetzel (re˛issöör)
18:00 Kinomaja DIRIGENDI KÕLA - Helle Karis (re˛issöör)
19:30 Vene Teater  TÕELINE PÕHI - Steve Hudson (re˛issöör)
19:30 Kinomaja  GEORG - Peeter Simm (re˛issöör)
22:00 Rahvusraamatukogu ILMSIKSTULEK - Marek Stacharski (re˛issöör), Magdalena Kaminska (tootmisjuht)

7. detsember
15:30 Kosmos II ILMSIKSTULEK - Marek Stacharski (re˛issöör), Magdalena Kaminska (tootmisjuht)
16:00 Sõprus  TÕELINE PÕHI - Steve Hudson (re˛issöör)
17:00 Vene Teater SURMAST SUUREM - Shawkat Amin Korki (re˛issöör)
18:00 Kinomaja  PÕDRA KUNINGRIIK - Rein Maran (re˛issöör)
19:00 Vene Teater EDUART - Angeliki Antoniou (re˛issöör)
20:30 Sõprus UUS INIMENE - Julia Högberg (näitleja)

8. detsember
16:00 Sõprus SURMAST SUUREM - Shawkat Amin Korki (re˛issöör)
16:00 Kinomaja KINDLUSED - Gereon Wetzel (re˛issöör)
19:00 Vene Teater NEGATIIVSE MÕTLEMISE KUNST - Kjersti Holmen (näitleja)
20:00 Sõprus EDUART - Angeliki Antoniou (re˛issöör)

9. detsember
14:30 Sõprus NEGATIIVSE MÕTLEMISE KUNST - Kjersti Holmen (näitleja)













prg. mart kalmo