Kumu dokumentaal         MOFF         HÕFF         tARTuFF 
Animated Dreams Sleepwalkers Just Film Baltic Event
FILMIOTSING
Märksõna
Kuupäev
Kino
Režissöör
Programm
Päritolumaa

» Otsi



UUDISED
24.01.2008
Filmi "Klass" esseekonkursi võitjad selgunud »

13.12.2007
PÖFF ületas esmakordselt 50 000 vaataja piiri »

10.12.2007
PÖFFi publikuhääletusel osalenutele auhinnad loositud »


BLOG
PÖFFi blogi leiad siit


PÖFFI POSTILJON
Tunne ennast
mugavalt - liitu
PÖFFi meililistiga ja
meie e-postiljon toob
värsked festivaliuudised
otse sinu
postkasti!
» Liitu


Laupäev, 24.11.2007
   » 2406 16:00 Džungliloom Hugo (Kinomaja)
   » 2407 19:00 Internaat (Kinomaja)
   » 2408 21:00 Bomb It (Kinomaja)
Pühapäev, 25.11.2007
   » 2504 15:00 Džungliloom Hugo (Kinomaja)
   » 2505 17:00 Kostja+Nika. Suvi (Kinomaja)
   » 2506 19:00 Prantsuse keel algajatele (Kinomaja)
   » 2507 21:00 Antonia (Kinomaja)
Esmaspäev, 26.11.2007
   » 2601 14:00 Romeo ja Juliette (Sõprus)
   » 2602 15:00 Sõprus - ДРУЖБА (Kinomaja)
   » 2603 16:00 Kesktee-gäng (Sõprus)
   » 2604 17:00 Eikunagimeri (Kinomaja)
   » 2605 18:00 Maharal - salapärane talisman (Sõprus)
   » 2606 19:00 Liim (Kinomaja)
   » 2607 20:00 Teksades ristisõda (Sõprus)
   » 2608 21:00 Bomb It (Kinomaja)
Teisipäev, 27.11.2007
   » 2701 15:00 Väsinud end vihkamast / Die Young 2 (Kinomaja)
   » 2702 16:00 Trigger (Sõprus)
   » 2703 17:00 U (Kinomaja)
   » 2704 18:00 Kostja+Nika. Suvi (Sõprus)
   » 2705 19:00 Klass (Kinomaja)
   » 2706 20:00 Printsess (Sõprus)
   » 2707 21:00 Minu ühed ja ainsad (Kinomaja)
Kolmapäev, 28.11.2007
   » 2801 14:00 Maharal - salapärane talisman (Sõprus)
   » 2802 15:00 Hüpped (Kinomaja)
   » 2803 16:00 Asendusõpetaja (Sõprus)
   » 2603 17:00 Kesktee-gäng (Kinomaja)
   » 2805 18:00 See on Inglismaa (Sõprus)
   » 2806 19:00 Romeo ja Juliette (Kinomaja)
   » 2807 20:00 Elulaksud (Sõprus)
   » 2808 21:00 Breakout (Kinomaja)
Neljapäev, 29.11.2007
   » 2901 14:00 Punane nagu taevas (Sõprus)
   » 2902 15:00 Trigger (Kinomaja)
   » 2903 16:00 Väikesed kangelased (Sõprus)
   » 2904 17:00 Üks eriline suvi (Kinomaja)
   » 2905 18:00 Veeliiliad (Sõprus)
   » 2906 19:00 Asendusõpetaja (Kinomaja)
   » 2907 20:00 Paranoid Park (Sõprus)
   » 2908 21:00 Minu ühed ja ainsad (Kinomaja)
Reede, 30.11.2007
   » 3001 14:00 U (Sõprus)
   » 3002 15:00 Punane nagu taevas (Kinomaja)
   » 3003 16:00 Hüpped (Sõprus)
   » 3022 16:30 Päev öö päev öö (Kosmos II)
   » 3018 16:30 Taeva äärel (Kosmos I)
   » 3004 17:00 Väikesed kangelased (Kinomaja)
   » 3015 18:00 4 elementi (Kumu auditoorium)
   » 3027 18:00 Minu mustikakarva ööd (Viljandi Rubiin)
   » 3005 18:00 Internaat (Sõprus)
   » 3023 18:30 Kasulaps (Kosmos II)
   » 3013 19:00 Salajane päikesepaiste (Rahvusraamatukogu)
   » 3019 19:00 Ma teenindasin Inglise kuningat (Kosmos I)
   » 3006 19:00 See on Inglismaa (Kinomaja)
   » 3016 20:00 Minu tädi postmodernistlik elu (Kumu auditoorium)
   » 3007 20:00 Dasepo vallatud tüdrukud (Sõprus)
   » 3024 20:30 Vangistuses (Kosmos II)
   » 3008 21:00 Breakout (Kinomaja)
   » 3017 22:00 Kuidas vabaneda teistest (Kumu auditoorium)
   » 3014 22:00 Kaunitarist koletis (Rahvusraamatukogu)
   » 3025 22:30 Ei iial igavesti (Kosmos II)
   » 3026 22:30 Kukkumine (Sõprus)
   » 3011 22:30 Armastuslaulud (Vene Teater)
   » 23:00 Norra lühifilmid (Kinomaja)
   » 3021 23:59 Paprika (Kosmos I)
Laupäev, 01.12.2007
   » 0101 13:00 Arktikalugu (Sõprus)
   » 0126 14:00 Persepolis (Kosmos I)
   » 0121 14:00 Osaleja (Kumu auditoorium)
   » 0131 14:30 Kallis kodumuld (Kosmos II)
   » 0110 14:30 Minu vend on ainus laps (Vene Teater)
   » 0137 15:00 Erik Nietzsche noorusaastad (Athena I)
   » 0102 15:00 Eikunagimeri (Kinomaja)
   » 0103 15:00 Prantsuse keel algajatele (Sõprus)
   » 0122 16:00 Salajane Lagerfeld (Kumu auditoorium)
   » 0127 16:00 Nimekaim (Kosmos I)
   » 0132 16:30 Jahikoerad (Kosmos II)
   » 0111 17:00 Armastuse hambad (Vene Teater)
   » 0138 17:00 Igavesti eikusagil (Athena I)
   » 0104 17:00 Mis iganes, Aleksander! (Kinomaja)
   » 0123 18:00 Saatan saabus hobusel (Kumu auditoorium)
   » 0118 18:00 Punane Elvis (Rahvusraamatukogu)
   » 0115 18:00 Nömadak Tx (Von Krahli Teater)
   » 0142 18:00 Printsess (Viljandi Rubiin)
   » 0133 18:30 Päevad ilma armastuseta (Kosmos II)
   » 0128 18:30 Hana (Kosmos I)
   » 0139 19:00 Vana peer (Athena I)
   » 0106 19:00 Antonia (Kinomaja)
   » 0112 19:30 La France (Vene Teater)
   » 0124 20:00 Vaimud (Kumu auditoorium)
   » 0119 20:00 Armin (Rahvusraamatukogu)
   » 0116 20:00 Kummaline kultuur (Von Krahli Teater)
   » 0107 20:00 Freestyle: vaba riim (Sõprus)
   » 0134 20:30 Lieksa (Kosmos II)
   » 0140 21:00 Armastus koolera ajal (Athena I)
   » 0114 21:00 Lõks (Kinomaja)
   » 0129 21:30 Vabadus, armastus (Kosmos I)
   » 0125 22:00 Planeet (Kumu auditoorium)
   » 0120 22:00 Offscreen (Rahvusraamatukogu)
   » 0136 22:00 Naine rannal (Sõprus)
   » 0113 22:00 Leinav mets (Vene Teater)
   » 0117 22:00 Liim (Von Krahli Teater)
   » 0135 22:30 Kahetsuseta (Kosmos II)
   » 0130 23:59 Must lammas (Kosmos I)
   » 0141 23:59 Elagu filmitegija! (Athena I)
Pühapäev, 02.12.2007
   » 0240 14:00 Särts ja sära (Viljandi Rubiin)
   » 0205 14:00 Estrellita (Kinomaja)
   » 0219 14:00 Leedi Chatterley (Kosmos I)
   » 0224 14:30 Peatee (Kosmos II)
   » 0201 14:30 Sügisball (Vene Teater)
   » 0233 14:30 Vivere (Athena I)
   » 0229 15:00 Kaks ühes (Sõprus)
   » 0215 15:30 Kasutu (Kumu auditoorium)
   » 0206 16:00 Inimesed sõdurisinelis (Kinomaja)
   » 0225 16:30 Salajane Lagerfeld (Kosmos II)
   » 0234 16:30 Killustatud Iraak (Athena I)
   » 0202 17:00 Takva (Vene Teater)
   » 0220 17:00 Ükskord (Kosmos I)
   » 0216 17:30 Bil'in mu arm (Kumu auditoorium)
   » 0230 17:30 Lõks (Sõprus)
   » 0212 18:00 Prügisõdalane (Rahvusraamatukogu)
   » 0242 18:00 Mu parim sõber (Viljandi Rubiin)
   » 0207 18:00 Jonathan Austraaliast (Kinomaja)
   » 0226 18:30 Kuidas vabaneda teistest (Kosmos II)
   » 0235 18:30 Salajane päikesepaiste (Athena I)
   » 0238 19:00 Totaalne salgamine (Athena II)
   » 0221 19:00 Ma olen küborg, kuid see on OK (Kosmos I)
   » 0217 19:30 Ma teenindasin Inglise kuningat (Kumu auditoorium)
   » 0203 19:30 4 kuud, 3 nädalat, 2 päeva (Vene Teater)
   » 0210 19:30 GLASS: Philipi portree kaheteistkümnes osas (Von Krahli Teater)
   » 0213 20:00 Pime (Rahvusraamatukogu)
   » 0231 20:00 Armastuse hambad (Sõprus)
   » 0208 20:00 Jan Uuspõld läheb Tartusse (Kinomaja)
   » 0227 20:30 Dasepo vallatud tüdrukud (Kosmos II)
   » 0239 21:00 Planeet (Athena II)
   » 0236 21:30 Päästja väljak (Athena I)
   » 0222 21:30 Karuzmari (Kosmos I)
   » 0218 22:00 Filmilegend Bernhard Wicki (Kumu auditoorium)
   » 0214 22:00 Valerahategijad (Rahvusraamatukogu)
   » 0204 22:00 Lask (Vene Teater)
   » 0211 22:00 Sigur Rķs kodus (Von Krahli Teater)
   » 0209 22:00 Patu sosin (Kinomaja)
   » 0232 22:30 La France (Sõprus)
   » 0228 23:00 Singapuri unelmad (Kosmos II)
   » 0237 23:59 Nagu välk selgest taevast (Athena I)
   » 0223 23:59 Rahutud (Kosmos I)
Esmaspäev, 03.12.2007
   » 0321 15:30 Salajane päikesepaiste (Kosmos II)
   » 0317 16:00 Angel (Kosmos I)
   » 0325 16:00 Lask (Sõprus)
   » 0304 16:00 Libahunt (Kinomaja)
   » 0301 17:00 Tühjad pudelid (Vene Teater)
   » 0329 17:30 Osaleja (Athena I)
   » 0311 18:00 Kasulaps (Rahvusraamatukogu)
   » 0326 18:00 Takva (Sõprus)
   » 0308 18:00 Annie Leibovitz: elu läbi objektiivi (Von Krahli Teater)
   » 0335 18:00 Ma olen küborg, kuid see on OK (Viljandi Rubiin)
   » 0305 18:00 Nipernaadi (Kinomaja)
   » 0314 18:00 Kas on valus? - Balkani esimene Dogma film (Kumu auditoorium)
   » 0333 18:00 Itškeeria lapsed (Athena II)
   » 0322 18:30 Metsik graatsia (Kosmos II)
   » 0318 18:30 Räpane karneval (Kosmos I)
   » 0330 19:30 Armastuse hambad (Athena I)
   » 0302 19:30 Orangelove (Vene Teater)
   » 0315 20:00 Punk Royal - bränd p****l (Kumu auditoorium)
   » 0312 20:00 Õudus, mis käib sinuga kaasas (Rahvusraamatukogu)
   » 0327 20:00 Teie, kes te elate (Sõprus)
   » 0309 20:00 Antenn (Von Krahli Teater)
   » 0306 20:00 Vastutuulesaal (Kinomaja)
   » 0323 20:30 Unelmad tolmus (Kosmos II)
   » 0334 21:00 Endiselt elus. Film Krzysztof Kieslowskist (Athena II)
   » 0319 21:30 Viimane armuke (Kosmos I)
   » 0307 21:30 Yacoubiani maja (Kinomaja)
   » 0331 22:00 Klooster: härra Vig ja nunn (Athena I)
   » 0316 22:00 Cargo 200 (Kumu auditoorium)
   » 0313 22:00 Poolkuu (Rahvusraamatukogu)
   » 0328 22:00 M (Sõprus)
   » 0303 22:00 Külmutatud (Vene Teater)
   » 0310 22:00 Täiesti ärkvel (Von Krahli Teater)
   » 0324 22:30 Minu tädi postmodernistlik elu (Kosmos II)
   » 0320 23:59 Taevasilm (Kosmos I)
   » 0332 23:59 Sukiyaki Western Django (Athena I)
Teisipäev, 04.12.2007
   » 0439 14:00 Elulaksud (Jõhvi kino Amadeus)
   » 0417 15:00 Dasepo vallatud tüdrukud (Kosmos I)
   » 0422 15:30 Filmilegend Bernhard Wicki (Kosmos II)
   » 0430 16:00 Armin (Athena I)
   » 0426 16:00 Orangelove (Sõprus)
   » 0404 16:00 Mis juhtus Andres Lapeteusega? (Kinomaja)
   » 0418 17:00 Teel Maradona juurde (Kosmos I)
   » 0401 17:00 Daisy Diamond (Vene Teater)
   » 0435 17:00 Kahevahel (Athena II)
   » 0423 18:00 Roolis on minu naise armuke (Kosmos II)
   » 0431 18:00 Salajane Lagerfeld (Athena I)
   » 0414 18:00 Marc Jacobs ja Louis Vuitton (Kumu auditoorium)
   » 0411 18:00 Yella (Rahvusraamatukogu)
   » 0427 18:00 Külmutatud (Sõprus)
   » 0408 18:00 Me oleme koos (Thina Simunye) (Von Krahli Teater)
   » 0438 18:00 Teie, kes te elate (Viljandi Rubiin)
   » 0440 18:00 Ükskord (Jõhvi kino Amadeus)
   » 0405 18:00 Debora Vaarandi aeg (Kinomaja)
   » 0419 19:00 2 päeva Pariisis (Kosmos I)
   » 0436 19:00 Need kolm (Athena II)
   » 0402 19:30 Mu isa, mu jumal (Vene Teater)
   » 0432 20:00 Aastate tagant (Athena I)
   » 0415 20:00 Must kuld (Kumu auditoorium)
   » 0412 20:00 Raudkindel (Rahvusraamatukogu)
   » 0428 20:00 Tühjad pudelid (Sõprus)
   » 0409 20:00 Endiselt elus. Film Krzysztof Kieslowskist (Von Krahli Teater)
   » 0441 20:00 Sära (Jõhvi kino Amadeus)
   » 0406 20:00 Kuhu põgenevad hinged (Kinomaja)
   » 0424 20:30 Nimekaim (Kosmos II)
   » 0420 21:00 Mõistuselahing (Kosmos I)
   » 0437 21:00 Saatan saabus hobusel (Athena II)
   » 0403 21:30 Ettevaatust, iha (Vene Teater)
   » 0433 22:00 Valerahategijad (Athena I)
   » 0416 22:00 Kallis kodumuld (Kumu auditoorium)
   » 0413 22:00 Mongol (Rahvusraamatukogu)
   » 0410 22:00 Antenn (Von Krahli Teater)
   » 0407 22:00 Igavesti eikusagil (Kinomaja)
   » 0429 22:30 Kuningas ja kloun (Sõprus)
   » 0425 23:00 Offscreen (Kosmos II)
   » 0421 23:59 Nagu välk selgest taevast (Kosmos I)
   » 0434 23:59 Rahutud (Athena I)
Kolmapäev, 05.12.2007
   » 0541 14:00 Romeo ja Juliette (Jõhvi kino Amadeus)
   » 0517 15:00 Teksades ristisõda (Kosmos I)
   » 0522 15:30 Kas on valus? - Balkani esimene Dogma film (Kosmos II)
   » 0530 16:00 Noor yakuza (Athena I)
   » 0526 16:00 Mu isa, mu jumal (Sõprus)
   » 0504 16:00 Hullumeelsus (Kinomaja)
   » 0501 17:00 Paavsti peldik (Vene Teater)
   » 0535 17:00 Punk Royal - bränd p****l (Athena II)
   » 0518 17:30 Tuya abielu (Kosmos I)
   » 0523 17:30 Ehmatav väljavaade (Kosmos II)
   » 0514 18:00 Nömadak Tx (Kumu auditoorium)
   » 0531 18:00 Vaimud (Athena I)
   » 0511 18:00 Lapsed (Rahvusraamatukogu)
   » 0527 18:00 Vana peer (Sõprus)
   » 0508 18:00 Eikunagimeri (Von Krahli Teater)
   » 0538 18:00 Intervjuu (Viljandi Rubiin)
   » 0539 18:00 Breakout (Narva Rugodiv)
   » 0542 18:00 Angel (Jõhvi kino Amadeus)
   » 0505 18:00 Tervitusi Nõukogude Eestist! (Kinomaja)
   » 0536 19:00 Kummaline kultuur (Athena II)
   » 0519 19:30 Londonist Brightonisse (Kosmos I)
   » 0502 19:30 Iszka reis (Vene Teater)
   » 0506 19:30 Nuga (Kinomaja)
   » 0524 20:00 Kui tuul keerutab liiva (Kosmos II)
   » 0515 20:00 Celebration (Kumu auditoorium)
   » 0532 20:00 Õudus, mis käib sinuga kaasas (Athena I)
   » 0512 20:00 Päev öö päev öö (Rahvusraamatukogu)
   » 0528 20:00 Daisy Diamond (Sõprus)
   » 0509 20:00 Temake ja tema (Von Krahli Teater)
   » 0540 20:00 Lihtsad asjad (Narva Rugodiv)
   » 0543 20:00 Taeva äärel (Jõhvi kino Amadeus)
   » 0537 21:00 Freestyle: vaba riim (Athena II)
   » 0507 21:00 Yacoubiani maja (Kinomaja)
   » 0520 21:30 Kõrbeunistus (Kosmos I)
   » 0516 22:00 Persepolis (Kumu auditoorium)
   » 0533 22:00 Metsik graatsia (Athena I)
   » 0513 22:00 Erik Nietzsche noorusaastad (Rahvusraamatukogu)
   » 0529 22:00 Minu mustikakarva ööd (Sõprus)
   » 0503 22:00 Ploy (Vene Teater)
   » 0510 22:00 4 elementi (Von Krahli Teater)
   » 0525 22:30 Väikesed jumalad (Kosmos II)
   » 0521 23:59 Ex Drummer (Kosmos I)
   » 0534 23:59 Taevasilm (Athena I)
Neljapäev, 06.12.2007
   » 0638 14:00 Antonia (Jõhvi kino Amadeus)
   » 0619 15:30 Monotoonsus (Kosmos II)
   » 0627 16:00 Veeliiliad (Athena I)
   » 0623 16:00 Iszka reis (Sõprus)
   » 0604 16:00 Kevade (Kinomaja)
   » 0615 16:30 Kukkumine (Kosmos I)
   » 0601 17:00 Uus inimene (Vene Teater)
   » 0632 17:00 Me oleme koos (Thina Simunye) (Athena II)
   » 0620 17:30 Vivere (Kosmos II)
   » 0613 18:00 Kindlused (Kumu auditoorium)
   » 0610 18:00 Vanemad (Rahvusraamatukogu)
   » 0628 18:00 Pimeduse aeg (Athena I)
   » 0624 18:00 Tuukrikell ja liblikas (Sõprus)
   » 0608 18:00 Itškeeria lapsed (Von Krahli Teater)
   » 0635 18:00 Ükskord (Viljandi Rubiin)
   » 0639 18:00 Freestyle: vaba riim (Jõhvi kino Amadeus)
   » 0605 18:00 Dirigendi kõla (Kinomaja)
   » 0636 18:00 Cargo 200 (Narva Rugodiv)
   » 0616 19:00 Mongol (Kosmos I)
   » 0633 19:00 Bil'in mu arm (Athena II)
   » 0621 19:30 Mees Londonist (Kosmos II)
   » 0602 19:30 Tõeline põhi (Vene Teater)
   » 0606 19:30 Georg (Kinomaja)
   » 0611 20:00 Tuya abielu (Rahvusraamatukogu)
   » 0629 20:00 Viimane armuke (Athena I)
   » 0637 20:00 Angel (Narva Rugodiv)
   » 0640 20:00 Raudkindel (Jõhvi kino Amadeus)
   » 0625 20:30 Paavsti peldik (Sõprus)
   » 0609 21:00 Tantsukellukesed (Von Krahli Teater)
   » 0634 21:00 Marc Jacobs ja Louis Vuitton (Athena II)
   » 0617 21:30 Lubadus (Kosmos I)
   » 0614 22:00 Lieksa (Kumu auditoorium)
   » 0612 22:00 Ilmsikstulek (Rahvusraamatukogu)
   » 0630 22:00 Estrellita (Athena I)
   » 0603 22:00 Lihtsad asjad (Vene Teater)
   » 0607 22:00 Saturno Contro (Kinomaja)
   » 0622 22:30 Tangieri põrgu (Kosmos II)
   » 0626 22:30 Ploy (Sõprus)
   » 0618 23:59 Elagu filmitegija! (Kosmos I)
   » 0631 23:59 Orbudekodu (Athena I)
   » 0641 23:59 Must lammas (Jõhvi kino Amadeus)
Reede, 07.12.2007
   » 0739 10:00 Džungliloom Hugo (Kärdla Kultuurikeskus)
   » 0717 15:00 Temast eemal (Kosmos I)
   » 0740 15:00 Armin (Kärdla Kultuurikeskus)
   » 0722 15:30 Ilmsikstulek (Kosmos II)
   » 0726 16:00 Tõeline põhi (Sõprus)
   » 0730 16:00 Teksades ristisõda (Athena I)
   » 0704 16:00 Eesti dokumentaalfilmid (Kinomaja)
   » 0701 17:00 Surmast suurem (Vene Teater)
   » 0741 17:00 Lapsed (Kärdla Kultuurikeskus)
   » 0734 17:00 Antenn (Athena II)
   » 0718 17:30 Mu parim sõber (Kosmos I)
   » 0723 17:30 Tracey fragmendid (Kosmos II)
   » 0714 18:00 Totaalne salgamine (Kumu auditoorium)
   » 0711 18:00 Päästja väljak (Rahvusraamatukogu)
   » 0727 18:00 Vee värv (Sõprus)
   » 0708 18:00 Need kolm (Von Krahli Teater)
   » 0737 18:00 Minu mustikakarva ööd (Narva Rugodiv)
   » 0705 18:00 Põdra kuningriik (Kinomaja)
   » 0731 18:30 Ehmatav väljavaade (Athena I)
   » 0702 19:00 Eduart (Vene Teater)
   » 0742 19:00 2 päeva Pariisis (Kärdla Kultuurikeskus)
   » 0735 19:00 Must kuld (Athena II)
   » 0719 19:30 Kodulaululood (Kosmos I)
   » 0706 19:30 Klass (Kinomaja)
   » 0715 20:00 Igavesti eikusagil (Kumu auditoorium)
   » 0712 20:00 XXY (Rahvusraamatukogu)
   » 0709 20:00 Kahevahel (Von Krahli Teater)
   » 0724 20:00 MOFF: Nokia Mobiilifilmide Festivali lõpetamine (Kosmos II)
   » 0728 20:30 Uus inimene (Sõprus)
   » 0738 20:30 Räpane karneval (Narva Rugodiv)
   » 0743 21:00 Paranoid Park (Kärdla Kultuurikeskus)
   » 0736 21:00 Celebration (Athena II)
   » 0703 21:30 Aleksandra (Vene Teater)
   » 0732 21:30 Pärismaalased (Athena I)
   » 0707 21:30 Kahetsuseta (Kinomaja)
   » 0720 22:00 Kaini märk (Kosmos I)
   » 0716 22:00 Küüne aasta (Kumu auditoorium)
   » 0713 22:00 Noor yakuza (Rahvusraamatukogu)
   » 0710 22:00 Planeet (Von Krahli Teater)
   » 0725 22:30 Scott Walker - 30th Century Man (Kosmos II)
   » 0729 22:30 Intervjuu (Sõprus)
   » 0721 23:59 Sukiyaki Western Django (Kosmos I)
   » 0733 23:59 Ex Drummer (Athena I)
Laupäev, 08.12.2007
   » 0819 14:00 Killustatud Iraak (Kosmos I)
   » 0824 14:00 Mees Londonist (Kosmos II)
   » 0814 14:00 Singapuri unelmad (Kumu auditoorium)
   » 0829 14:00 Särts ja sära (Sõprus)
   » 0834 14:00 Jahikoerad (Athena I)
   » 0803 14:00 Peatee (Kinomaja)
   » 0801 14:30 Veeliiliad (Vene Teater)
   » 0840 15:00 Trigger (Kärdla Kultuurikeskus)
   » 0820 16:00 Armastus koolera ajal (Kosmos I)
   » 0815 16:00 Kasutu (Kumu auditoorium)
   » 0830 16:00 Surmast suurem (Sõprus)
   » 0804 16:00 Kindlused (Kinomaja)
   » 0843 16:00 Punane Elvis (Von Krahli Teater)
   » 0825 17:00 Naine rannal (Kosmos II)
   » 0841 17:00 Vanemad (Kärdla Kultuurikeskus)
   » 0837 17:00 Nömadak Tx (Athena II)
   » 0816 18:00 Klooster: härra Vig ja nunn (Kumu auditoorium)
   » 0811 18:00 Kodulaululood (Rahvusraamatukogu)
   » 0831 18:00 Aleksandra (Sõprus)
   » 0808 18:00 Tantsukellukesed (Von Krahli Teater)
   » 0805 18:00 Unelmad tolmus (Kinomaja)
   » 0821 19:00 Kuningas ja kloun (Kosmos I)
   » 0802 19:00 Negatiivse mõtlemise kunst (Vene Teater)
   » 0842 19:00 Leedi Chatterley (Kärdla Kultuurikeskus)
   » 0838 19:00 Temake ja tema (Athena II)
   » 0826 19:30 Teel Maradona juurde (Kosmos II)
   » 0817 20:00 Tangieri põrgu (Kumu auditoorium)
   » 0812 20:00 Leinav mets (Rahvusraamatukogu)
   » 0832 20:00 Eduart (Sõprus)
   » 0809 20:00 GLASS: Philipi portree kaheteistkümnes osas (Von Krahli Teater)
   » 0806 20:00 Monotoonsus (Kinomaja)
   » 0835 21:00 Mõistuselahing (Athena I)
   » 0839 21:00 Annie Leibovitz: elu läbi objektiivi (Athena II)
   » 0827 21:30 Patu sosin (Kosmos II)
   » 0822 22:00 Metsik graatsia (Kosmos I)
   » 0818 22:00 Taeva äärel (Kumu auditoorium)
   » 0813 22:00 Lubadus (Rahvusraamatukogu)
   » 0833 22:00 Irina Palm (Sõprus)
   » 0810 22:00 Sigur Rķs kodus (Von Krahli Teater)
   » 0807 22:00 Väikesed jumalad (Kinomaja)
   » 0828 23:30 Kaunitarist koletis (Kosmos II)
   » 0823 23:59 Orbudekodu (Kosmos I)
   » 0836 23:59 Must lammas (Athena I)
Pühapäev, 09.12.2007
   » 0918 14:00 Pärismaalased (Kosmos I)
   » 0913 14:00 Üks eriline suvi (Kumu auditoorium)
   » 0926 14:00 Kõrbeunistus (Athena I)
   » 0905 14:00 Päevad ilma armastuseta (Kinomaja)
   » 0922 14:30 Saturno Contro (Kosmos II)
   » 0901 14:30 XXY (Vene Teater)
   » 0938 14:30 Negatiivse mõtlemise kunst (Sõprus)
   » 0930 15:00 Kukkumine (Kärdla Kultuurikeskus)
   » 0914 16:00 Roolis on minu naise armuke (Kumu auditoorium)
   » 0906 16:00 Londonist Brightonisse (Kinomaja)
   » 0943 16:00 Kahevahel (Athena II)
   » 0919 16:30 Osaleja (Kosmos I)
   » 0923 16:30 Tracey fragmendid (Kosmos II)
   » 0902 16:30 Minu mustikakarva ööd (Vene Teater)
   » 0939 16:30 Karuzmari (Sõprus)
   » 0931 17:00 Pime (Kärdla Kultuurikeskus)
   » 0927 17:00 Vabadus, armastus (Athena I)
   » 0915 18:00 Scott Walker - 30th Century Man (Kumu auditoorium)
   » 0910 18:00 Vangistuses (Rahvusraamatukogu)
   » 0907 18:00 Yella (Kinomaja)
   » 0935 18:00 Aastate tagant (Von Krahli Teater)
   » 18:00 Planeet (Athena II)
   » 0920 18:30 Armastuslaulud (Kosmos I)
   » 0924 18:30 Küüne aasta (Kosmos II)
   » 0903 18:30 Kaks ühes (Vene Teater)
   » 0940 18:30 Pimeduse aeg (Sõprus)
   » 0932 19:00 Tuukrikell ja liblikas (Kärdla Kultuurikeskus)
   » 0928 19:30 Prügisõdalane (Athena I)
   » 0916 20:00 Kaini märk (Kumu auditoorium)
   » 0911 20:00 Temast eemal (Rahvusraamatukogu)
   » 0908 20:00 Minu vend on ainus laps (Kinomaja)
   » 0936 20:00 Punane Elvis (Von Krahli Teater)
   » 0945 20:00 Täiesti ärkvel (Athena II)
   » 0921 20:30 Ettevaatust, iha (Kosmos I)
   » 0925 20:30 Poolkuu (Kosmos II)
   » 0941 20:30 2 päeva Pariisis (Sõprus)
   » 0904 21:00 Ei iial igavesti (Vene Teater)
   » 0929 21:30 Vee värv (Athena I)
   » 0917 22:00 Täiesti ärkvel (Kumu auditoorium)
   » 0912 22:00 Kui tuul keerutab liiva (Rahvusraamatukogu)
   » 0909 22:00 4 kuud, 3 nädalat, 2 päeva (Kinomaja)
   » 0937 22:00 Sigur Rķs kodus (Von Krahli Teater)
   » 0942 22:30 Intervjuu (Sõprus)












prg. mart kalmo