Kumu dokumentaal         MOFF         HÕFF         tARTuFF 
Animated Dreams Sleepwalkers Just Film Baltic Event
UUDISED
24.01.2008
Filmi "Klass" esseekonkursi võitjad selgunud »

13.12.2007
PÖFF ületas esmakordselt 50 000 vaataja piiri »

10.12.2007
PÖFFi publikuhääletusel osalenutele auhinnad loositud »


BLOG
PÖFFi blogi leiad siit


PÖFFI POSTILJON
Tunne ennast
mugavalt - liitu
PÖFFi meililistiga ja
meie e-postiljon toob
värsked festivaliuudised
otse sinu
postkasti!
» Liitu


11. Tallinna Pimedate Ööde Filmifestival (PÖFF) toimub
15. novembrist 9. detsembrini 2007


Festival soovib tutvustada Eesti publikule maailma kino kogu tema värvikuses, pakkudes vaimutoitu mitmele maitsele ja igale vanusele. Festivali korraldab MTÜ Pimedate Ööde Filmifestival.

PÖFF koosneb põhiprogrammist, neljast alafestivalist ning filmi- ja kaastootmisturust: 

Põhiprogramm (30. november  - 9. detsember) - rahvusvaheline võistlusprogramm EurAasia ja Eesti täispikkade filmide konkurssprogramm.  Lisaks ülevaade maailmakinost, auhinnatud filme teistelt festivalidelt, ulatuslik dokumentaalfilmide programm, filmitegija, -stuudio või -žanri retrospektiiv ning fookus ühe riigi filmitoodangule. Põhirõhk on traditsiooniliselt Euroopa filmidel.

Sleepwalkers’ Tudengifilmi Festival (15. - 18. november) - võistlusprogrammis osalevad viimase 2 aasta lühifilmid (mängu-, dokumentaal- ja animafilmid); lisaks on kavas eriprogrammid.
 
Animafilmide festival Animated Dreams (21. - 25. november) - sisaldab võistlusprogrammi viimase 2 aasta lühianimatsioonidest, filmitegija retrospektiivi ja eriprogrammi ühe riigi animafilmidest.

Laste- ja noortefilmide festival Just Film (24. november - 1. detsember) - näitab laste- ja noortefilmide võistlusprogramme ning eripogrammi.

NOKIA Mobiilifilmide Festival (MOFF) - mobiilifilmide
festival, milles saavad osaleda kõik huvilised.

PÖFFi põhiprogrammi ajal toimub filmi- ja kaastootmisturg  Baltic Event (2. - 6. detsember), mille põhieesmärk on tutvustada rahvusvahelistele filmi- ja teleprofessionaalidele uusimaid Baltimaades valminud mängufilme ning filmitootmisvõimalusi. Baltic Eventi korraldab MTÜ BE.

prg. mart kalmo