Kumu dokumentaal         MOFF         HÕFF         tARTuFF 
Animated Dreams Sleepwalkers Just Film Baltic Event
UUDISED
24.01.2008
Filmi "Klass" esseekonkursi võitjad selgunud »

13.12.2007
PÖFF ületas esmakordselt 50 000 vaataja piiri »

10.12.2007
PÖFFi publikuhääletusel osalenutele auhinnad loositud »


BLOG
PÖFFi blogi leiad siit


PÖFFI POSTILJON
Tunne ennast
mugavalt - liitu
PÖFFi meililistiga ja
meie e-postiljon toob
värsked festivaliuudised
otse sinu
postkasti!
» Liitu


Esimese Nokia Mobiilifilmide Festivali võitjad

Nokia Mobiilifilmide Festivali lõputseremoonial kuulutati rahvusvahelise ˛ürii otsusel MOFF 2007 võitjafilmiks "Mobiilipaharetid" (autor Tõnn Sikk). Publiku lemmik valiti internetihääletusel ning selle tiitli pälvis lühifilm pealkirjaga "Ice board" (autor Oliver Saare). Kokku keerles Eesti esimesel mobiilifilmide konkursil poolsada linateost.

Võitjafilmile auhinna Nokia N95 8 GB telefoni üle andnud PÖFFi korraldaja Kristo Tohver arvas, et uue alafestivali näol on leitud justkui kullasoon, viidates osavõtjate suure huvile ning mobiilifilmide laiale levikule Internetis. "Ma loodan, et tänased mobiilifilmi tegijad leiavad tulevikus ka tee veidi pikemate lühifilmide juurde ning nende töid võib varsti näha ka Sleepwalkers alafestivalil,” lisas Tohver.

Nokia esindaja, Ülle Rohtla, jäi mobiilifilmide festivaliga väga rahule. "Kogu ettevõtmine oli uudne ja põnev ning mul on hea meel, et paljud filmihuvilised sellega kenasti kaasa tulid. Konkursikarussellile laekunud poolsada linateost on juba iseenesest märk, et Nokia ja PÖFFi ühine püüe publik filmitegemisele lähemale tuua on end õigustanud,” lisas Rohtla. Ka soovitas ta kõigil juba varakult 2008. aasta MOFFi jaoks filme valmistama hakata.

MOFF 2007 suurele kino Kosmos ekraanile jõudsid filmid:
Ei mõista / Einar On Majas / Ela ja lase elada / Ice board / Ilu Vang / Kõne Narvast / Kujuteldavad sõbrad / Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow! / Milleks üldse videoblog? / Mobiilipaharetid / Mobiilne Porno / Myydimurdjad / Otsustusvõimetus / Piljard / Pult / Tantsuõhtu / Tervis, Eks? / The Ö Team / Valimispäev Valgevenes, jaanuar 2007 / Vannitagarääkijad.

prg. mart kalmo