Kumu dokumentaal         MOFF         HÕFF         tARTuFF 
Animated Dreams Sleepwalkers Just Film Baltic Event
UUDISED
24.01.2008
Filmi "Klass" esseekonkursi võitjad selgunud »

13.12.2007
PÖFF ületas esmakordselt 50 000 vaataja piiri »

10.12.2007
PÖFFi publikuhääletusel osalenutele auhinnad loositud »


BLOG
PÖFFi blogi leiad siit


PÖFFI POSTILJON
Tunne ennast
mugavalt - liitu
PÖFFi meililistiga ja
meie e-postiljon toob
värsked festivaliuudised
otse sinu
postkasti!
» Liitu


11. Tallinna Pimedate Ööde Filmifestivali avamiseni on jäänud 1 kuu!


Selleaastane PÖFF algab 15. novembril tudengifilmide festivaliga Sleepwalkers’. Alates 21. novembrist saab näha animafilmide festivali Animated Dreams, laste- ja noortefilmide festival Just Film alustab 24. novembril ning PÖFFi põhiprogramm kestab 30. novembrist 9. detsembrini.

Põhiprogrammi filme näeb Tallinna erinevates (kino)saalides: Vene Teatris, Rahvusraamatukogus, Kinomajas, kinos Sõprus, kinos Kosmos, Kumu auditooriumis ja Von Krahli Teatris. Tartu PÖFFi koduks on sel aastal Athena Keskus ja sarnaselt eelmise aastaga korraldatakse PÖFFi ka Viljandis, Narvas, Jõhvis ja Kärdlas.

Piletite eelmüük PÖFFile ja tema alafestivalidele ning PÖFFi linastustele teistes linnades algab 15. novembril Piletilevis ja Statoilides üle Eesti.


PÖFFi põhiprogrammi keskmeks on 2 võistlusprogrammi – rahvusvaheline võistlusprogramm EurAasia ja Scottish Leader Eesti täispikkade filmide konkurssprogramm.

Võistlusvälisesse programmi koondatakse viimase aasta filmiparemik (programmid Panoraam ja Foorum) ning mitmed eriprogrammid: Monton esitleb: Moefilmide programm, BMW eriprogramm BMW kontserni toetusel valminud uutest mängufilmidest, Inimõiguste teemaline filmiprogramm koostöös Avatud Eesti Fondiga, kultuuridokumentaalide programm Rütmiline elu, viimase kahe aasta parimad dokumentaalfilmid programmis doc@poff.ee, Korea ja Belgia filmide fookused ning hilisõhtused Ööfilmid.

PÖFFi erikülaline sellel aastal on Michael Nyman koos oma ansambliga. Tallinnas antakse 2 kontserti - 29. novembril kell 19 Kaarli kirikus kõigile huvilistele ning 30. novembril kell 19 Vene Teatris 11. PÖFFi reserveeritud avaüritusel.

Alates tänasest võtab PÖFF vastu ajakirjanike akrediteerimistaotlusi. Taotluste esitamise tähtaeg on 10. november. Lähem info ja taotlusankeet PÖFFi kodulehe aadressil www.poff.ee.

prg. mart kalmo