Kumu dokumentaal         MOFF         HÕFF         tARTuFF 
Animated Dreams Sleepwalkers Just Film Baltic Event
UUDISED
24.01.2008
Filmi "Klass" esseekonkursi võitjad selgunud »

13.12.2007
PÖFF ületas esmakordselt 50 000 vaataja piiri »

10.12.2007
PÖFFi publikuhääletusel osalenutele auhinnad loositud »


BLOG
PÖFFi blogi leiad siit


PUBLIKUHÄÄLETUS
2 päeva Pariisis - 4.87

Tühjad pudelid - 4.80

Ma teenindasin Inglise kuningat - 4.75



PÖFFI POSTILJON
Tunne ennast
mugavalt - liitu
PÖFFi meililistiga ja
meie e-postiljon toob
värsked festivaliuudised
otse sinu
postkasti!
» Liitu


ARHIIV
Siin saad näha ka eelmiste aastate lehti




11. Tallinna Pimedate Ööde Filmifestival
on möödas

Täname publikut, koostööpartnereid, toetajaid, sõpru, vabatahtlikke ja kõiki teisi, kes festivali toimumisele kaasa aitasid

Järgmine festival toimub 13. novembrist 7. detsembrini 2008

11. PÖFFi AUHINNAD


Võistlusprogrammi EurAasia žürii auhinnad:

GRAND PRIX PARIMALE EURAASIA FILMILE
TAKVA / TAKVA – A MAN’S FEAR OF GOD
(Režissöör Özer Kiziltan, Türgi - Saksamaa)

ŽÜRII AUHIND PARIMA REŽISSÖÖRITÖÖ EEST
ALEKSANDER SOKUROV
(Aleksandra / Alexandra, Venemaa)

ŽÜRII AUHIND PARIMALE MEESNÄITLEJALE
ZDENĔK SVĔRÁK
(Tühjad pudelid / Vratné lahve / Empties, Tšehhi Vabariik - Suurbritannia)

ŽÜRII AUHIND PARIMALE NAISNÄITLEJALE
MAARJA JAKOBSON
(Sügisball, Eesti)

ŽÜRII ERIAUHIND
SÜGISBALL
(Režissöör Veiko Õunpuu, Eesti)

SPECIAL MENTION (äramärkimisele kuulub):
SURMAST SUUREM / PARINAWA LA GHOBAR / CROSSING THE DUST (Režissöör Shawkat Amin Korki, Iraagi Kurdistan)

SPECIAL MENTION (äramärkimisele kuulub):
KÜLMUTATUD / FROZEN
(Režissöör Shivajee Chandrabhushan, India)


Scottish Leaderi Eesti Filmi žürii auhinnad:

SCOTTISH LEADERI EESTI FILMI AUHIND
SÜGISBALL
(Režissöör Veiko Õunpuu, Eesti)

SPECIAL MENTION (äramärkimisele kuulub):
KLASS
(Režissöör Ilmar Raag, Eesti)

AASIA FILMIKUNSTI EDENDAMISE VÕRGUSTIKU (NETPAC) ŽÜRII AUHIND PARIMALE AASIA FILMILE
LEINAV METS / MOGARI NO MORI / THE MOURNING FOREST
(Režissöör Naomi Kawase, Jaapan)

RAHVUSVAHELISE FILMIKLUBIDE FÖDERATSIOONI (FICC) ŽÜRII AUHIND – DON QUIJOTE PREEMIA
SÜGISBALL
(Režissöör Veiko Õunpuu, Eesti)

EESTI FILMIAJAKIRJANIKE ÜHINGU AUHIND
SÜGISBALL
(Režissöör Veiko Õunpuu, Eesti)

POSTIMEHE ŽÜRII AUHIND
SÜGISBALL
(Režissöör Veiko Õunpuu, Eesti)

EESTI FILMIOPERAATORITE LIIDU AUHIND
parimale võistlusprogrammi EurAasia filmi operaatorile
CHANKIT CHAMNIVIKAIPONG
(PLOY, Tai)

EESTI FILMIOPERAATORITE LIIDU AUHIND
parimale Scottish Leader Eesti täispikkade filmide konkursi operaator-lavastajale
SULEV KEEDUS
(JONATHAN AUSTRAALIAST, Eesti)

ELUTÖÖ AUHIND
HEINO PARS
(Animafilmide režissöör, Eesti)

PUBLIKUAUHIND
2 PÄEVA PARIISIS
(Režissöör Julie Delpy, Prantsusmaa-Saksamaa)

Animafilmide festivali ANIMATED DREAMS auhinnad

SLEEPWALKERS tudengi- ja lühifilmide festivali auhinnad

Laste- ja noortefilmide festivali JUST FILM auhinnad













prg. mart kalmo